Nr |
Mecz |
Wynik |
Data |
Godz. |
Kolejka nr 1 - 04.09.2010 / 05.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-1 |
Bistal Machowino - Barton Barcino |
: |
|
|
JA II-2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Dąb Kusowo |
: |
|
|
JA II-3 |
Echo Biesowice - Wybrzeże Objazda |
: |
|
|
JA II-4 |
Granit Kończewo - Iskra Dretyń |
: |
|
|
JA II-5 |
Słupia Kwakowo - Diament Trzebielino |
: |
|
|
Kolejka nr 2 - 11.09.2010 / 12.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-6 |
Barton Barcino - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JA II-7 |
Iskra Dretyń - Słupia Kwakowo |
: |
|
|
JA II-8 |
Wybrzeże Objazda - Granit Kończewo |
: |
|
|
JA II-9 |
Dąb Kusowo - Echo Biesowice |
: |
|
|
JA II-10 |
Bistal Machowino - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
Kolejka nr 3 - 18.09.2010 / 19.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-11 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Barton Barcino |
: |
|
|
JA II-12 |
Echo Biesowice - Bistal Machowino |
: |
|
|
JA II-13 |
Granit Kończewo - Dąb Kusowo |
: |
|
|
JA II-14 |
Słupia Kwakowo - Wybrzeże Objazda |
: |
|
|
JA II-15 |
Diament Trzebielino - Iskra Dretyń |
: |
|
|
Kolejka nr 4 - 25.09.2010 / 26.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-16 |
Barton Barcino - Iskra Dretyń |
: |
|
|
JA II-17 |
Wybrzeże Objazda - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JA II-18 |
Dąb Kusowo - Słupia Kwakowo |
: |
|
|
JA II-19 |
Bistal Machowino - Granit Kończewo |
: |
|
|
JA II-20 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Echo Biesowice |
: |
|
|
Kolejka nr 5 - 02.10.2010 / 03.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-21 |
Echo Biesowice - Barton Barcino |
: |
|
|
JA II-22 |
Granit Kończewo - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JA II-23 |
Słupia Kwakowo - Bistal Machowino |
: |
|
|
JA II-24 |
Diament Trzebielino - Dąb Kusowo |
: |
|
|
JA II-25 |
Iskra Dretyń - Wybrzeże Objazda |
: |
|
|
Kolejka nr 6 - 09.10.2010 / 10.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-26 |
Barton Barcino - Wybrzeże Objazda |
: |
|
|
JA II-27 |
Dąb Kusowo - Iskra Dretyń |
: |
|
|
JA II-28 |
Bistal Machowino - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JA II-29 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Słupia Kwakowo |
: |
|
|
JA II-30 |
Echo Biesowice - Granit Kończewo |
: |
|
|
Kolejka nr 7 - 16.10.2010 / 17.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-31 |
Granit Kończewo - Barton Barcino |
: |
|
|
JA II-32 |
Słupia Kwakowo - Echo Biesowice |
: |
|
|
JA II-33 |
Diament Trzebielino - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JA II-34 |
Iskra Dretyń - Bistal Machowino |
: |
|
|
JA II-35 |
Wybrzeże Objazda - Dąb Kusowo |
: |
|
|
Kolejka nr 8 - 23.10.2010 / 24.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-36 |
Barton Barcino - Dąb Kusowo |
: |
|
|
JA II-37 |
Bistal Machowino - Wybrzeże Objazda |
: |
|
|
JA II-38 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Iskra Dretyń |
: |
|
|
JA II-39 |
Echo Biesowice - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JA II-40 |
Granit Kończewo - Słupia Kwakowo |
: |
|
|
Kolejka nr 9 - 30.10.2010 / 31.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JA II-41 |
Słupia Kwakowo - Barton Barcino |
: |
|
|
JA II-42 |
Diament Trzebielino - Granit Kończewo |
: |
|
|
JA II-43 |
Iskra Dretyń - Echo Biesowice |
: |
|
|
JA II-44 |
Wybrzeże Objazda - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JA II-45 |
Dąb Kusowo - Bistal Machowino |
: |
|
|