Kolejka nr 1 - 28.08.2010 / 29.08.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-1 |
Czarni Czarne - Lider Miastko |
: |
|
|
JE II-2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JE II-3 |
Sparta Sycewice - Salos Słupsk |
: |
|
|
Kolejka nr 2 - 04.09.2010 / 05.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-4 |
Lider Miastko - Salos Słupsk |
: |
|
|
JE II-5 |
Diament Trzebielino - Sparta Sycewice |
: |
|
|
JE II-6 |
Czarni Czarne - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
Kolejka nr 3 - 11.09.2010 / 12.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-7 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Lider Miastko |
: |
|
|
JE II-8 |
Sparta Sycewice - Czarni Czarne |
: |
|
|
JE II-9 |
Salos Słupsk - Diament Trzebielino |
: |
|
|
Kolejka nr 4 - 18.09.2010 / 19.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-10 |
Lider Miastko - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JE II-11 |
Czarni Czarne - Salos Słupsk |
: |
|
|
JE II-12 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Sparta Sycewice |
: |
|
|
Kolejka nr 5 - 25.09.2010 / 26.09.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-13 |
Sparta Sycewice - Lider Miastko |
: |
|
|
JE II-14 |
Salos Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JE II-15 |
Diament Trzebielino - Czarni Czarne |
: |
|
|
Kolejka nr 6 - 02.10.2010 / 03.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-16 |
Lider Miastko - Czarni Czarne |
: |
|
|
JE II-17 |
Diament Trzebielino - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JE II-18 |
Salos Słupsk - Sparta Sycewice |
: |
|
|
Kolejka nr 7 - 09.10.2010 / 10.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-19 |
Salos Słupsk - Lider Miastko |
: |
|
|
JE II-20 |
Sparta Sycewice - Diament Trzebielino |
: |
|
|
JE II-21 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne |
: |
|
|
Kolejka nr 8 - 16.10.2010 / 17.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-22 |
Lider Miastko - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
JE II-23 |
Czarni Czarne - Sparta Sycewice |
: |
|
|
JE II-24 |
Diament Trzebielino - Salos Słupsk |
: |
|
|
Kolejka nr 9 - 23.10.2010 / 24.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-25 |
Diament Trzebielino - Lider Miastko |
: |
|
|
JE II-26 |
Salos Słupsk - Czarni Czarne |
: |
|
|
JE II-27 |
Sparta Sycewice - Skotawia Dębnica Kaszubska |
: |
|
|
Kolejka nr 10 - 30.10.2010 / 31.10.2010 sobota niedziela
|
|
|
JE II-28 |
Lider Miastko - Sparta Sycewice |
: |
|
|
JE II-29 |
Skotawia Dębnica Kaszubska - Salos Słupsk |
: |
|
|
JE II-30 |
Czarni Czarne - Diament Trzebielino |
: |
|
|