statystyki szczegółowe

Aktualności

sparing: Diament Trzebielino - Garbarnia Kępice 2:0 (2:0)

• autor: diamenttrzebielino, 2013-04-07 10:30

W piękne sobotnie popołudnie na  stadionie gminnym w Trzebielinie Diament pokonał A-klasową Garbarnię Kępice 2:0 (2:0). Mecz rozegrany został w zamian za przełożone spotkanie ligowe z Jantarem Ustką.

W pierwszej części spotkania, zgodnie z przewidywaniami, mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy. Lepiej wyszkoleni technicznie, bardziej doświadczeni i zgrani zawodnicy Diamentu udokumentowali swoją przewagę zdobyciem dwóch bramek. W ciągu zaledwie 6 minut Tomasz Beger, po dokładnych podaniach Patryka Kitowskiego, dwukrotnie z bliskiej odległości  wpakował futbolówkę do bramki  Ardiana Śledzia.

Po zmianie stron boiska do głosu doszli podopieczni Przemysława Goplarka. Najlepsza okazję do zdobycia Bramki miał w 64 minucie Dominik Szczepkowski, który nie wykorzystał rzutu karnego. Zarówno przy strzale jak i dobitce Patryka Sieradzkiego piłka lądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Rafała Jadłowskiego.

Warto zaznaczyć solidny występ młodego środkowego obrońcy Czarka Krefty jak również powrót po kilkumiesięcznej przerwie kapitana Andrzeja Korniaka.

Diament Trzebielino – Garbarnia Kępice 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Beger (31), 2:0 Tomasz Beger (37)

Diament: Rafał Jadłowski – Artur Grzybek (Michał Reclaw), Piotr Michalak, Cezary Krefta, Ariel Rapita (Rafał Tęsny) – Łukasz Itrych (Kamil Kępa), Patryk Kitowski,  Mateusz Grzybek, Bronka Jakub (Andrzej Korniak), Tomasz Perkowski (Patryk Kępa) - Tomasz Beger

Garbarnia: Domaszk Łukasz, Śledź Adrian, Dwulit Miłosz, Pelowski Oskar, Kamil Domaszk, Fidelus Tomasz,  Żyła Patryk, Poniński Daniel, Sieradzki Patryk, Orłowski Damian, Czeczotko Andrzej, Szczepkowski Dominik, Sawicz Kamil, Gregorek Grzegorz, Radosław Ziemianowicz, Rakoczy Adrian, Bednarek Marcin, Kalisz Artur, Lubiński Rafał

Sędziował: Daniel Rzepkowski (Kępice)