statystyki szczegółowe

Aktualności

Brda Przechlewo - Diament Trzebielino 2:0 (1:0)

• autor: diamenttrzebielino, 2013-04-21 12:05

Ósmą porażkę w sezonie zanotowali zawodnicy Diamentu Trzebielino. W meczu rozegranym na Stadionie Gminnym w Przechlewie lepsza okazała się Brda zwyciężając 2:0 (1:0).

Sobotnie spotkanie zgodnie z przedmeczowymi przewidywaniami lepiej rozpoczęli zawodnicy Brdy. Zawodnicy Józefa Gleba groźnie atakowali skrzydłami. Dobrze dysponowany w tej części meczu był Damian Chrapkowski. W 33 minucie po dokładnym dograniu tego zawodnika na prowadzenie zespół Brdy wyprowadził Radosław Szuryn. Do przerwy Diament nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki nie oddając przy tym żadnego strzału w światło bramki.

Po przerwie Michał Jadłowski wprowadził na plac gry, w zamian za Ariela Rapitę, wracającego do zdrowia Mateusza Grzybka. Od początku widać było większe zaangażowanie i więcej walki niż w pierwszej części spotkania. Najpierw dogodną sytuacje do doprowadzenia do remisu wypracował sobie Piotr Jadłowski jednak piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Marka Tandeckiego. Kiedy to inicjatywę przejmowali zawodnicy Diamentu Radosław Szuryn zadał kolejny cios. Dwubramkowa strata jeszcze bardziej zmobilizowała Diament. Dogodne sytuacje do strzelenia choćby honorowej bramki mieli Mateusz Grzybek, Dariusz Jadłowski i Tomasz Beger jednak wszyscy fatalnie pudłowali.

Brda Przechlewo – Diament Trzebielino 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Radosław Szuryn (33) 2:0 Radosław Szuryn (58)

Brda: Marek Tandecki – Dariusz Buczko, Dariusz Wasiniewski, Jędrzej Pilarski, Łukasz Orłowski – Marcin Szopiński, Marcin Łopusiński, Michał Szydłowski (Krzysztof Buczko), Artur Gleb (Kamil Kowcun) – Damian Chrapkowski, Radosław Szuryn (Adrian Nowak)

Diament: Rafał Jadłowski - Artur Grzybek (Kamil Kępa), Cezary Krefta, Piotr Michalak, Ariel Rapita (Mateusz Grzybek) - Łukasz Itrych, Jakub Bronka, Dariusz Jadłowski, Michał Reclaw - Piotr Jadłowski, Tomasz Beger

Kartki: Piotr Jadłowski (ż), Jakub Bronka (ż), Dariusz Jadłowski (ż), Rafał Jadłowski (ż)

Sędziowali: Dariusz Ogórek (Kamnica) – Janusz Jaromij (Barcino), Paweł Bieżuński (Słosinko)